Tour de Algarve

Raj na ziemi otwarty dla Ciebie na oścież
Przewodnik po Algarve

Bajeczne plaże
Południowy styl życia
Niezwykła kuchnia

Zobacz Algarve

Algarve to południowy styl życia. To soczyste i słodkie pomarańcze, słodkie figi i chrupiące migdały. To winnice, które zdobywają coraz większe uznanie wymagających smakoszy.
To ryby i owoce morza, które smakują wyśmienicie przy szumie oceanu i słonej bryzie. Algarve to również ludzie, którzy mają w swojej krwi pracowitość, odwagę i temperament. Właśnie takie Algarve chciałabym Wam pokazać.

turystyczny raj uznawany na całym świecie

Ocean plaże słońce

Algarve znane jest przede wszystkim ze swojej zróżnicowanej linii brzegowej, formacji skalnych, bajecznych plaż, idealnych warunków do uprawiania surfingu i gry w golfa.  Od kilku lat jego przepiękne plaże zdobywają nagrody, a samo Algarve uważane jest za jeden z najbardziej atrakcyjnych turystycznych kierunków. Tu kolory nieba, oceanu i klifów tworzą niezwykły obraz, który pozostaje z nami na zawsze.

+
Kilometrów wybrzeża
Zróżnicowane plaże
+
Dni słonecznych w roku
profesjonalnych pól golfowych

Algarve to mój raj na ziemi otwarty dla Ciebie na oścież

Bom dia

Jestem licencjonowaną przewodniczką po Algarve i Portugalii. Mieszkam w Lagos. Stawiam na rzetelną informację i dawkę humoru, by zwiedzanie ze mną było samą przyjemnością.
Oprowadzam grupy zorganizowane i indywidualne po polsku, angielsku i portugalsku.  Wycieczki z degustacjami wina, wycieczki tematyczne, slow tourism, czyli “powolna turystyka” nastawiona na obcowanie z ludnością lokalną to tylko kilka propozycji spędzenia dnia w niezapomnianym stylu. 

.Przewodnik po Algarve_Grażyna Kolanko

Grażyna Kolanko

Licencjonowana przewodniczka po Algarve i portugalii

Tam gdzie pomarańcze, wino i piękne plaże

Algarve znane jest przede wszystkim ze swojej zróżnicowanej linii brzegowej, formacji skalnych, bajecznych plaż, idealnych warunków do uprawiania surfingu i gry w golfa. Ale ma do zaoferowania o wiele więcej.

Lagos.
Beach Apartmenty Nortada and Nortada Suite

Apartamenty Nortada znajdują się na drugim piętrze, 9-mieszkaniowego bloku, zaledwie 5 minut spacerem od liczącej 5 km piaszczystej plaży Meia Praia. Mieszkania można wynająć krótkoterminowo (turystycznie) od kwietnia do października lub długoterminowo (do sześciu miesięcy) poza sezonem.
Nasze apartamenty przygotowane są tak, aby goście czuli się jak w domu, a skromna dekoracja i stonowane kolory dają poczucie wygody i komfortu.
Osiedle jest bardzo spokojne, zamieszkałe przede wszystkim przez rodziny z dziećmi. Okolica cieszy się także dużą popularnością wśród osób uprawiających sport i lubiących wieczorne spacery.
Apartament Nortada Suite
apartament nortada_salon2