Algarve Lagos
Beach Apartamenty 

Nortada BEACH & Nortada SUITE

Apartamenty Nortada znajdują się na drugim piętrze, 9-mieszkaniowego bloku, zaledwie 5 minut spacerem od liczącej 5 km piaszczystej plaży Meia Praia. Mieszkania można wynająć krótkoterminowo (turystycznie) od kwietnia do października lub długoterminowo (do sześciu miesięcy) poza sezonem. Nasze apartamenty przygotowane są tak, aby goście czuli się jak w domu, a skromna dekoracja i stonowane kolory dają poczucie wygody i komfortu. Osiedle jest bardzo  spokojne, zamieszkałe przede wszystkim przez rodziny z dziećmi. Okolica cieszy się także dużą popularnością wśród osób uprawiających sport i lubiących wieczorne spacery.
 
APARTAMENT

Nortada Suite
Nr licencji 126165/AL

Apartament Nortada SUITE  ma  powierzchnię 90 mkw. i posiada dwie sypialnie, dwie łazienki, przestronny salon, rozkładaną sofę oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Mieszkanie jest idealne zwłaszcza dla grupy przyjaciół lub rodziny z dziećmi, gdyż jest w stanie pomieścić 4-6 osób.
Mieszkanie ma miejsce parkingowe w garażu.

Wyposażenie: 

Apartament Nortada Suite
APARTAMENT

Nortada Beach
Nr Licencji 70581/AL

apartament nortada_salon2

Apartament Nortada Beach ma powierzchnię 85 mkw. i składa się z dwóch sypialni, łazienki, w pełni wyposażonej kuchni, dużego salonu oraz balkonu, gdzie można spożywać posiłki. Mieszkanie przeznaczone jest dla 3-4-osobowej rodziny lub kilku przyjaciół.
W salonie i w kuchni jest klimatyzacja. Miejsce parkingowe na życzenie.

Wyposażenie:

Tu jesteśmy

Lagos słynie nie tylko z jednych z najpiękniejszych plaż w Portugalii, ale również z aktywnego spędzenia czasu wolnego. Możesz popłynąć na spotkanie z delfinami, bądź wpłynąć do grot Ponta de Piedade, złapać wiatr na windsurfingu lub kitesurfingu, czy zagrać w golfa na jednym z renomowanych pól golfowych. Dla rodzin z dziećmi doskonałą opcją jest wizyta w zoo, a dla starszych dzieci w Parku Przygody.
W okolicy znajdziesz wiele udogodnień:

Mamy nadzieję, że Wasz pobyt będzie niezapomniany. Wskażemy Wam, gdzie pójść, co zjeść, co zwiedzić, gdzie najlepiej uciec przed cywilizacją. Uwielbiamy dzielić się radami z innymi, nie tylko na temat Lagos, ale całego Algarve.